Szanowni Państwo
Firma „ALFAGAZ” to nowy serwis kotłów gazowych na rynku.

Świadczymy usługi w zakresie:

-pierwszych uruchomień

-napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
-montażu urządzeń grzewczych

-montażu i regulacji automatyki

-doradztwa technicznego oraz wiele innych


Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy wykonywać naszą pracę profesjonalnie
oraz terminowo wykonywać powierzone nam zlecenia.

Przeglądy


Specjalizujemy się w wykonawstwie przeglądów okresowych kotłów gazowych takich marek jak: ACV, De Dietrich, Brotje, Junkers, Vaillant. Dzięki regularnym przeglądom urządzenia grzewcze pracują z mniejszą awaryjnością oraz zużywają mniej gazu co pozwala obniżyć koszta eksploatacji.

Naprawy


Usuwamy usterki i awarie urządzeń gazowych. W przypadku braku części zamiennych na magazynie jesteśmy w stanie sprowadzić dany element w ciągu 2 do 3 dni roboczych. Usuwamy również nieszczelności gazowe.

Montaż i Doradztwo


Oferujemy możliwość zakupu urządzeń gazowych oraz ich montaż. Wymieniamy stare i zużyte kotły gazowe. Doradzamy w zakresie doboru urządzeń do istniejącej instalacji hydraulicznej.

Automatyka


Nieodzownym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu kotła gazowego czy też kotłowni jest regulacja samego urządzenia wraz z prawidłowym doborem automatyki. Pozwala to w pełni wykorzystać bonus Pin-Up Polska i możliwości naszego urządzenia, zaoszczędzić czas ( dokładnie ustawiona automatyka zmniejsza konieczność nieustannego doglądania pieca oraz ograniczyć zużycie gazu a tym samym wydatki związane z użytkowaniem kotła ).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Właściciel Wojciech Gębicki

tel.506 591 841
e-mail: wojciech.gebicki@yahoo.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Alfagaz Serwis Kotłów Gazowych Wojciech Gębicki Ul. Piłsudskiego 86/29, 73 110 Stargard Nip: 854 169 39 64

 

Imię i nazwisko (wymagane)

e-mail (wymagane)

telelefon

treść wiadomości(wymagane)

captcha
Wpisz kod z obrazka


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. więcej w polityce prywatności  Akceptuje